Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin сет 1

875ден

- +

Опис

Сетот содржи :
1. Pierre Cardin Kissproof Blood Red (326)  Течен кармин

Staylong Lipcolor-Kissproof содржи долготрајни својства на брзо сушење и никогаш не ги растегнува усните. Благодарение на неговата лесна текстура прави да се чувствувате како да нема ништо на вашите усни. Има интензивно покривање и не создава сувост на усните за разлика од постојаните мат течни кармини.
2. Pierre Cardin Red Passion (610)  Водоотпорен Молив за усни

Екстремно долготраен, мат ефект на усните. Благодарение на неговата мека текстура, моливот едноставно ги oцртува усните. Со нанесување на целата површина на усните, можете да ги направите визуелно пополни и поголеми.
3. Pierre Cardin Лак за нокти (045)Со своите впечатливи бои и супериорен квалитет, Pierre Cardin Studio Nails лакот ја открива убавината на вашите нокти и раце. Благодарение на својата уникатна формула, обезбедува совршена покриеност и сјај дури и при еднослојни апликации. Ако се нанесува во 2 слоја, се добиваат поинтензивни бои и долготрајна издржливост.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute