Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за жени Boudoir 50мл.

690ден

Парфем за жени Boudoir 50мл.

- +
SKU: 40656 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Јасмин.

Средна нота: Килибарно Дрво.

Основна нота: Килибар, Мов, Мошус.

Светол и софистициран, килибарот се таложи на кожата со цветни и дрвенести подтонови. Поетска алхемија.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute