Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за жени Cool Bloom 50мл.

690ден

Парфем за жени Cool Bloom 50мл.

- +
SKU: 40654 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Јасмин, Цвет Османтус, Јоргован.

Средна нота: Мимоза, Дрвена Нота.

Основна нота: Цветна, Лактонска (кремаста и овошна), Мошус.

Тоа емитира спокојство со богат спој на цветни и дрвенести есенции. Како да се остварува толку посакуваниот сон.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute