Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за жени Hera 100мл.

1,250ден

Парфем за жени Hera 100мл.

- +
SKU: 40679 Categories:, ,

Опис

Состав: Алкохол Денат, Парфем, Аква, Цитронелол, Алфа-Изометил Јонон, Лимонен, Гераниол, Линалол, Цитрал, Еугенол, Изоеугенол.

Главна нота: Свежи ливчиња од Роза

Основна нота: Црвена Роза, Пачули

Средна нота: Килибар, Агар дрво

Овој уникатен мирис, кој се состои од мешавина од свежи ливчиња од роза, килибар, пачули, ванила и агар дрво, ја оживува егзотичната мистерија на истокот.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute