Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sold

Алберто Тачини Парфем за жени Icone 100мл.

1,250ден

Парфем за жени Icone 100мл.

Нема на залиха

SKU: 40678 Categories:, ,

Опис

Состав: Алкохол Денат, Парфем, Аква, Линалол, Лимонен, Бензил Салицилат, Цитронелол, Гераниол, Хидроксицитронелал, Хексил Цинамал, Кумарин, Цитрал, Еугенол.

Главна нота: Бергамот Портокал, Портокал, Грејпфрут.

Средна нота: Роза, Јасмин.

Основна нота: Пачули, Миск, Ветивер.

Незаменлив мирис на самоуверена, слободна жена. Прекрасен спој на освежителни ноти на цитрус со заводливата природа на ноти на цвет од роза и јасмин! Романсата ќе ја почувствувате со нејзиниот силен ориентален карактер.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute