Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за жени Nice Girl 60мл.

750ден

Парфем за жени Nice Girl 60мл.

- +
SKU: 40651 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Портокал и Бергамот Портокал.

Средна нота: Јасмин, Цвет од Портокал, Роза.

Основна нота: Кедар, Сандалово Дрво, Мошус, Килибар.

Скромен, но софистициран. Едноставен, но луксузен. Парфемот започнува со освежувачки цитрусни ноти и е крунисан со цветни акорди на роза, цвет од портокал и јасмин. Нотите од сандалово дрво и мошус додаваат елегантен и богат финиш, давајќи му на овој мирис свеж и жив карактер.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute