Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sold

Алберто Тачини Парфем за жени Rhea 50мл.

750ден

Парфем за жени Rhea 50мл.

Нема на залиха

SKU: 40663 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Црна Рибизла, Круша, Роза.

Средна нота: Арапски Јасмин, Слива, Крин на Долината.

Основна нота: Сандалово Дрво, Мошус, Кедрово Дрво, Килибар.

Одраз на пријатни моменти во животот. Како свежо цвеќе што мириса по дождот. Хармонијата на арапскиот јасмин, розата и цвеќињата на крин од долината со ретката и егзотична роза Баи. Секогаш ќе сакате да го носите овој софистициран букет свежо цвеќе во комбинација со ноти од кедрово дрво, килибар, мошус и сандалово дрво.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute