Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за мажи Cavanacco 100мл.

1,050ден

Парфем за мажи Cavanacco 100мл.

- +
SKU: 40673 Categories:, ,

Опис

Состав: Алкохол денат., парфем, аква, алфа-изометил јонон, лимонен, линалол, кумарин, бензил бензоат, цитрал, гераниол, изоеугенол.

Подигнете го вашиот дух со неговиот волшебен мирис!

Главна нота: Бергамот Портокал.

Средна нота: Мед, Ирис, Гуајак Дрво.

Основна нота: Килибар, Мошус.

Придружени со блескавите нијанси на бергамот, смирувачките ноти на артемизија се среќаваат со медот. Подгответе се за летање со мирисни ноти на ирис и прекрасно дрво гуајак, килибар и мек мошус.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute