Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за мажи Kolapsia 50мл.

690ден

Парфем за мажи Kolapsia 50мл.

- +
SKU: 40658 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Пикантна Нота, Цитрусна.

Средна нота: Шафран, Цимет, Дрвена Нота.

Основна нота: Земјена Нота, Мошус.

Величественоста на машкото тело се среќава со импресивен мирис! Со своите високо хармонични есенции, ќе се чувствувате посебно во секој момент. Како што влегувате во кој било простор, ќе забележите како го  привлекувате целото внимание кон вас.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute