Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Алберто Тачини Парфем за мажи Melionism 50мл.

690ден

Парфем за мажи Melionism 50мл.

- +
SKU: 40660 Categories:, ,

Опис

Главна нота: Цитрус, Пикантна Нота.

Средна нота: Јасмин, Дрвена Нота, Гарденија.

Основна нота: Гурманска нота, Мошус.

Melionism, луксузен и заводлив мирис, е богат, темен и примамлив еликсир составен од хармонични мешавини на зачинети и волшебни цветни мириси. Тоа е модерен, но безвременски мирис.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute