Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sold

Алберто Тачини Парфем за мажи Shadows 100мл.

1,390ден

Парфем за мажи Shadows 100мл.

Нема на залиха

SKU: 40684 Categories:, ,

Опис

Состав: Алкохол Денат., Парфем, Аква, Цитронелол, Алфа-Изометил Јонон, Еугенол.

Главна нота: Пралина, Зачинети Ноти

Средна нота: Роза, Шафран

Основна нота: Уд Дрво, Ванила, Дрвени ноти.

Мека и кремаста ванила во комбинација со акорди од пралина му даваат на овој мирис мистериозна и бескрајно заводлива моќ. Уд и дрвенести ноти остануваат на вашата кожа, оставајќи незаборавен белег.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute