Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

BIOWET спреј за чистење на восок 150мл.

150ден

Biowet спреј за чистење на восок 150мл.

- +

Опис

Нанесете на местото каде што сте ги отстраниле влакната со Biowet восок. Ги чисти остатоците од восок, ја навлажнува вашата кожа и лесно се апсорбира. Се користи и како масло за масажа и масло за тело.

Дополнителни информации

Мирис

11194 Авокадо, 11193 Тропикал

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute