Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Anti-Aging Serum Pierre Cardin Серум за лице

490ден

Серум за лице 30мл.

- +

Опис

Трипептидите го стимулираат производството на колаген за да се спротивстави на стареењето на кожата, додека хијалуронската киселина обезбедува хидратација. Тоа помага да се добие поеластична, посветла и помлада кожа. Искористете ја моќта за обновување на кожата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute