Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

BIOWET ацетон екстра ефективен 125 мл.

65ден

Biowet ацетон екстра ефективен 125 мл.

- +

Опис

Ставете потребна количина на памук и со нежно триење отстранете го лакот од ноктите. Лесно ги чисти пожолтените делови од ноктите без да остави никакви траги. Глицеринот, го спречува сушењето и ја навлажнува кожата околу ноктите.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute