Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

BIOWET крема за депилација Sensitive

175ден

BIOWET крема за депилација Sensitive 100 мл.

- +

Опис

Кремот намачкајте го во тенок слој со помош на шпатула за целосно да ги покриете влакната на вашата кожа.Оставeте да делува на кожата 4 минути, потоа исчистете мала површина со помош на шпатула за да проверите дали се отстранети влакната. Ако влакната не се отстранат, можете да ја оставите кремата на вашата кожа уште неколку минути но не повеќе од 10 минути.Исплакнете ја кожата миејќи ја со вода.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute