Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Collagen Serum Pierre Cardin Серум за лице

490ден

- +

Опис

Колагенскиот серум содржи растворлив колаген и ги обезбедува хранливите материи потребни за поддршка на младешката еластичност и еластичност на вашата кожа. Содржи витамин Ц и хијалуронска киселина. Ефикасно помага да се намалат видливите знаци на стареење, фините линии, брчки и старечките дамки. Употреба: Се нанесува на чиста кожа освен околу очите. Нанесете на исчистеното лице и пределот на вратот со врвовите на прстите. Почекајте некое време пред да нанесете крема или шминка. Можете да го користите два пати на ден, наутро и навечер.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute