Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Гел за миење на лице со екстракт од Активен Јаглен од Бамбус и Зелен чај

690ден

Pierre Cardin Гел за миење 350мл.

- +

Опис

Активниот јаглен од бамбус помага да се отстранат нечистотиите од вашата кожа. Ја детоксицира кожата. Антиоксидантните својства на зелениот чај помагаат во чистењето на кожата, оставајќи ја чиста и освежена.

Употреба: Нанесете нa влажно лице и нежно масирајте, избегнувајќи го пределот околу очите. Исплакнете темелно. Не нанесувајте на иритантна кожа.

Предупредувања: Само за надворешна употреба. Избегнувајте директен контакт со очите. Да се ​​чува на собна температура.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute