Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Гел за миење на лице со Ниацинамид и Масло од Чајно Дрво

690ден

Pierre Cardin Гел за миење на лице 350мл.

- +

Опис

Ова средство е совршено за чистење на мрсна, комбинирана, и кожа подложна на акни. Маслото од чајно дрво со своите својства го чисти лицето длабински, ја отстранува наталожената маснотија, ги чисти затнатите пори и ја одржува кожата мека и мазна.

Употреба: Нанесете нa влажно лице и нежно масирајте, избегнувајќи го пределот околу очите. Исплакнете темелно. Не нанесувајте на иритантна кожа.

Предупредувања: Само за надворешна употреба. Избегнувајте директен контакт со очите. Да се ​​чува на собна температура.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute