Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Козметички сет за мажи 1

760ден

- +

Опис

Сетот соджи :
1. Pierre Cardin Гел за туширање

Pierre Cardin Aqua Men гелот за туширање помага да се спречи сушење на кожата со неговите збогатени природни екстракти. Ја прави вашата кожа помека и помазна после секое туширање. Ви помага да се справите со стресот. Погоден за сите типови на кожа со нејзината идеална pH вредност.
2. Pierre Cardin Балсам за после бричење

Pierre Cardin Aqua After Shave Balm е збогатен со витамин Е и алантоин, благодарение на освежувачките својства ќе и даде чувство на свежина на вашата кожа после бричење.
3. Pierre Cardin Шампон за коса

Шампонот Pierre Cardin Aqua Men збогатен со состојката климбазол помага во спречување на перут. Ја прави вашата коса помека и полесно контролирана. Можете да ја почувствувате живоста на вашата коса и скалпот после секое миење.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute