Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

PIERRE CARDIN Перфектор Хајлајтер за лице

790ден

- +

Опис

Формулата е збогатена со ултра фини, луминисцентни бисери кои се прилагодуваат на подтонот на вашата кожа и го засилуваат вашиот природен сјај. Резултатот е елегантен финиш кој не изгледа блескаво.

Дополнителни информации

boja

465 V. Quarts, 565 Rose Quarts, 656 Champagne, 765 Parisian Lights

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute