Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Промо Сет 1

390ден

Pierre Cardin Шампон за сите типови коса 750 мл. ПОДАРОК Pierre Cardin Шампон за мрсна коса 750мл.

 

- +

Опис

Pierre Cardin Ultimate Shampoo 750 мл.Шампон за сите типови коса коса е наменет за секојдневна употреба.Со неговата специјална формула нежно ја чисти вашата коса, обезбедува меко и свиленкасто чувство и овозможува ревитализација на вашата коса.

ПОДАРОК Pierre Cardin Ultimate Shampoo 750 мл.Шампон за мрсна коса е наменет за секојдневна употреба. Со неговата специјална формула нежно ја чисти вашата коса, обезбедува меко и свиленкасто чувство и овозможува ревитализација на вашата коса.

 

 

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute