Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

PIERRE CARDIN Сенка во прав за веѓи

490ден

- +

Опис

Сенка во прав за веѓи која на многу лесен и едноставен начин ги оформува, пополнува и ги задебелува вашите веѓи. Благодарение на неговата исклучително мека и супер лизгачка текстура, можете лесно да креирате различни изгледи за неколку секунди, од целосно природен до најдраматичен изглед. Импресивен и природен изглед во текот на целиот ден со својата долготрајна специјална формула која содржи висок процент на минерали.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute