Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Козметички сет за мажи 2

760ден

- +

Опис

Сетот соджи :
1. Pierre Cardin Гел за туширање

Pierre Cardin Sport Men гелот за туширање помага да се спречи сушење на кожата со неговите збогатени природни екстракти. Ја прави вашата кожа помека и помазна после секое туширање. Ви помага да се справите со стресот. Погоден за сите типови на кожа со нејзината идеална pH вредност.
2. Pierre Cardin Балсам за после Бричење

Pierre Cardin Sport балсам за после бричење, збогатен со витамин Е и алантоин, ја освежува вашата кожа после бричење со својот релаксирачки ефект. Оживувачкиот мирис помага да го започнете денот свежи.
3. Pierre Cardin Шампон за коса со Каратин

Машкиот шампон Pierre Cardin Sport е збогатен со Кератин кој помага да се спречи опаѓање на косата. По секое миење можете да почувствувате живост на косата и скалпот.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute