Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin сет 2

1,085ден

- +

Опис

1. Pierre Cardin Photoflash – Light Salmon (840)  Сјај за усни                                                               

Ултра траен сјај за усни со висока покривност што обезбедува мазни, сјајни и заводливи усни. Максимален комфор за лесно нанесување со неговата специјална формула.

2. Pierre Cardin Fascinatic Green (205) Долготраен молив за очи

Долготраен молив за очи што може да се остри. Специјалната формула овозможува да не се размачкува и дозволува  лесно нанесување.

3. Pierre Cardin Mon Joli Vernis Лак за нокти (134)

Нова генерација на супер долготраен сјаен лак за нокти со висок интензитет на боја. Благодарение на неговата беспрекорна течна текстура која совршено се лизга на ноктите и неговата специјална четка ќе имате совршена контрола на нанесувањето.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute