Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

PIERRE CARDIN ШАМПОН ЗА МАЖИ – ENERGY

290ден

Шампон за мажи Energy 400ml.

- +

Опис

Машкиот шампон Pierre Cardin Energy е збогатен со Кератин кој помага да се спречи опаѓање на косата. По секое миење можете да почувствувате живост на косата и скалпот.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute