Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Actressready Concealer Коректор

310ден

Коректор

- +

Опис

Отстранете ги знаците на замор со коректорот на Pierre Cardin. Обезбедува природен финиш, има мека текстура и лесно се нанесува.

Дополнителни информации

boja

001 Light, 002 Medium

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute