Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Anti-Dandruff Shampoo Шампон за коса против перут

290ден

Шампон за коса против перут 400мл.

- +

Опис

Шампонот Pierre Cardin  Anti Dandruff збогатен со состојката климбазол помага во спречување на перут. Ја прави вашата коса помека и трајно ја спречува појавата на перут. Можете да ја почувствувате живоста на вашата коса и скалпот после секое миење.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute