Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Anti-Hair Loss Shampoo Шампон за коса против опаѓање

290ден

Шампон за коса против опаѓање 400мл.

- +

Опис

Шампон за коса со формула збогатена со витамини од групата Б, амино киселини, активни комплекси составени од растителни екстракти, сулфопептиди, пантенол и соли на цинк. Ги регенерира влакната на косата, го спречува ризикот од проретчена коса, спречува перут и габични инфекции на скалпот, како и ја стимулира регенерацијата и појавата на нова коса. Овој производ е погоден за употреба на кршлива, оштетена и коса која паѓа.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute