Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Aqua Wow Mıneral Foundatıon Течна пудра

1,100ден

Аква течна пудра 32мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Agua Wow Mineral e течна пудра на база на вода со лесна формула која ја навлажнува вашата кожа и создава чувство на свежина. Содржината на магнезиум, цинк и бакар го одржува балансот на кожата. Ја прави вaшата кожа да изгледа мазна и кадифена во текoт на денoт.

Дополнителни информации

boja

304 Light Skin with Neutral, 406 Ivory Skin with Warm Yellow, 602 Medium Skin with Very Warm, 703 Tawny Beige with Warm Neutral, 802 Tan Skin with Beige Warm

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute