Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Automatic Eyeliner Pen Waterproof -Водоотпорен молив за очи Автоматик

390ден

Водоотпорен молив за очи Автоматик

- +

Опис

Благодарение на неговата супер мека, лизгава и исклучително кремаста структура со високи својства на покривање, многу лесно се нанесува. Вашиот атрактивен изглед што го создавате за само неколку секунди ќе биде шармантен на сите, во текот на целиот ден, со својата водоотпорна формула.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute