Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Body Lotion – Argan Miracle Лосион за тело

390ден

Лосион за тело 400мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Argan Miracle е збогатен со масло од Арган како и со активни навлажнувачки состојки. Лосионот за тело ја храни вашата кожата и помага да и ја обезбеди потребната влажност. Интензивна нега и заштита за вашата кожа.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute