Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Body Lotion – Secret Paradise Лосион за тело

390ден

Лосион за тело 350мл.

- +

Опис

Лосионот за тело Pierre Cardin Secret Paradise, збогатен со масло од Баобаб, ја омекнува вашата кожа. Нејзината богата формулата се заснова на глицерин и витамин Е кои ја прават вашата кожата длабоко нахранета и навлажнета. Лосионот лесно се апсорбира и и дава на кожата прекрасен тропски мирис кој ве носи во рајот.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute