Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Body Mist – Secret Paradise Спреј за тело

460ден

Парфимиран спреј за тело 200мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Secret Paradise Body Mist со неговиот тропски мирис ве носи во рајот и ви помага да се чувствувате опуштено и свежо во текот на целиот ден.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute