Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Brow Shadow -Сенка за веѓи

280ден

Сенка за веѓи 4гр.

- +

Опис

Сенката за веѓи Hello Brow дава природен изглед, ги структурира и стилизира веѓите како професионалец. Оваа сенка ви нуди сè што ви е потребно за стручно пополнување, обликување и дефинирање на вашите веѓи.

Дополнителни информации

Нијанса

508 Warm Caramel, 604 Warm Light Brown, 706 Warm Medium Brown, 807 Natural Medium Brown, 908 Warm Black Brown

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute