Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Brow Shaping Powdery Pencil Молив за веѓи

410ден

- +

Опис

Нашиот молив за обликување на веѓите обезбедува мека, природна завршница која трае цел ден. Кажете им здраво на убаво обликуваните и дефинирани веѓи со нашето моливче за веѓи кое е лесно за употреба.

Дополнителни информации

боја

321 Cool Soft Black to Grey, 418 Warm Auburn, 519 Warm Deep Brown, 621 Warm Golden Blonde

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute