Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Brow Wizard Pencil Молив за веѓи

410ден

Молив за веѓи

- +

Опис

Нашиот молив за обликување на веѓите обезбедува мека, природна завршница која трае цел ден. Кажете им здраво на убаво обликуваните и дефинирани веѓи со нашето моливче за веѓи кое е лесно за употреба.

Дополнителни информации

Боја

318 Chestnut, 419 Current Mood, 521 Auburn, 619 Cool Light Blonde, 321 Cool Soft Black to Grey, 418 Warm Auburn, 519 Warm Deep Brown, 621 Warm Golden Blonde

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute