Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Cleansing Milk Млеко за чистење на лице

290ден

Млеко за чистење на лице 200мл.

- +

Опис

Додека длабински ја чисти кожата, формулата на млекото за чистење лице Pierre Cardin, исто така, ја хидрира вашата кожа. Поради лесниот состав на млекото вашата кожа ќе биде темелно исчистена од дамки и остатоци од шминка. Сè што ви преостанува е да уживате во вашата мазна кожа. Погоден е за сите типови на кожа. Формула без парабен.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute