Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Color Travel Nails Лак за нокти

210ден

Лак за нокти 11,5мл.

- +

Опис

Подгответе се за космичко патување со вашите нокти со серијата Pierre Cardin Color Travel. Aсортиман на производи што нуди технологија за менување на бојата под различни агли на светлината во вашата околина, од зелена до црвена, црвена до релаксирачка сина, сина до магента, розова до зелена, сина до жолта.

Дополнителни информации

Боја

096, 102, 103

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute