Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Coquette Mascara -Маскара за очи

590ден

Маскара за очи 15 мл.

- +

Опис

Маскара од новата генерација со 3 ефекти:

1. За дефиниран волумен.

2. За да додадете волумен и виткање.

3. Екстремна дебелина, волуменизација надвор од границите.

Специјална повеќенаменска формула, совршена за сите видови шминка, од најприродниот изглед до претеран драматичен изглед. Неверојатна изведба на нејзината четка со посебен дизајн ,изработена од влакна со средна дебелина, но мека и флексибилна. Максимален волумен за ултра – женски очи…

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute