Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Cracked Heel Cream Крема за испукани стапала

190ден

Крема за стапала 75 мл.

- +

Опис

Добро чувани стапала и самоуверени чекори со Pierre Cardin Cosmetic. Со својата единствена формула со Shea Butter, кремот за испукани пети интензивно ги навлажнува и со редовна употреба ги поправа и измазнува вашите стапала. Погоден е за употреба на испукани пети и лакти.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute