Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Easy Combing Spray Спреј за коса за лесно расчешлување

320ден

Спреј за коса 150мл.

- +

Опис

Со својата формула која содржи кератин, тој моментално влијае на прекумерно оштетена и сува коса, ја навлажнува и помага во обновување на косата. Обезбедува леснотија при чешлање на мокра и сувa коса. Дава мекост  и нуди заштита на бојата на косата. Не плакнете!

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute