Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

PIERRE CARDIN – ENERGY – ШАМПОН ЗА МАЖИ

290ден

Energy – Шампон за мажи 400мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Energy шампон за мажи помага да се спречи сушење на кожата со неговите збогатени природни екстракти. Ја прави вашата кожа помека и помазна после секое туширање. Ви помага да се справите со стресот. Погоден за сите типови на кожа со нејзината идеална pH вредност.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute