Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Eyebrow Waterproof Молив за веѓи

310ден

Молив за веѓи

- +

Опис

Нашиот молив за обликување на веѓите обезбедува мека, природна завршница која трае цел ден. Кажете им здраво на убаво обликуваните и дефинирани веѓи.

Дополнителни информации

boja

200 Chestnut, 300 Current Mode, 100 Auburn

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute