Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Eyeliner Kohl Молив -Туш за очи

280ден

Молив -туш за очи

- +

Опис

Маѓепсајте со вашиот изглед со ајлајнер од нашата колекција. Благодарение на меката текстура, лесно можете да ја оцртувате областа околу очите.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute