Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Eyeliner Waterproof Молив за очи водоотпорен

310ден

Молив за очи водоотпорен

- +

Опис

Водоотпорен молив за очи што може да се остри со чувство на примена на течен молив што не се размачкува. Исклучително мека формула со леснотија на нанесување, лизгање без напор.

Дополнителни информации

boja

150 Greensward, 250 Midnight Blue, 950 Roast Coffe, 550 Ashen

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute