Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Fabulous Lash Mascara Маскара за очи

420ден

Маскара за очи

- +

Опис

Маскарата ги подигнува и згуснува трепките со максимален драматичен ефект. Оваа волшебна маскара за волумен и должина е богато кремаста и се нанесува брзо и лесно. Трепките имаат исклучително интензивен изглед благодарение на полимерите кои ја подобруваат бојата со интензивни црни пигменти.

Дополнителни информации

Black

Црна

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute