Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Fineliner -Туш за очи водоотпорен

390ден

Туш за очи водоотпорен

- +

Опис

Благодарение на формулата за брзо сушење и специјалниот апликатор со фини врвови, можете лесно да допрете до корените на трепките и да постигнете остри, тенки, беспрекорни линии за неколку секунди.Впечатлив изглед кој трае цел ден со својата специјална мат формула отпорна на вода, пот, солзи.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute