Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin For Men After Shave Balm – Aqua Балсам за после бричење

210ден

Балсам за после бричење 150мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Aqua After Shave Balm е збогатен со витамин Е и алантоин, благодарение на освежувачките својства ќе и даде чувство на свежина на вашата кожа после бричење.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute