Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin For Men After Shave Balm – Sport Балсам за после бричење

210ден

Балсам за после бричење 150мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Sport балсам за после бричење, збогатен со витамин Е и алантоин, ја освежува вашата кожа после бричење со својот релаксирачки ефект. Оживувачкиот мирис помага да го започнете денот свежи.

Насоки: По бричење нанесете на лицето и вратот со нежни движења.

Предупредувања: Само за надворешна употреба. Избегнувајте директен контакт со очите. Не користете на oштетена кожа. Ако има осип или се развива иритација, прекинете ја употребата. Се чува надвор од дофат на деца. Да се ​​чува на собна температура.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute