Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin For Men For Men Shampoo – Aqua Шампон за коса за мажи со климбазол

290ден

Шампон за коса за мажи против перут 400мл.

- +

Опис

Шампонот Pierre Cardin Aqua Men збогатен со состојката климбазол помага во спречување на перут. Ја прави вашата коса помека и полесно контролирана. Можете да ја почувствувате живоста на вашата коса и скалпот после секое миење.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute